Babaya Doğum Günü Mesajları


bu senede babanızın dogum gününü en içten dileklerle kutlaya bileceğiniz bir birinden güzel dogum günü mesajları ile onları mutlu edebilirsiniz. sitemizde binlerce dogum günü mesajları sizleri beklemekte sizde duygularınıza tercüman olan en güzel dogum günü mesajlarını hemen babanıza gönderebilirsiniz. bu sayfa google aramalarında Kızından Babaya Doğum Günü Mesajı Kızdan babaya Doğum Günü Mesajı uzun Babaya Doğum Günü Mesajı anlamlı Babaya Doğum Günü Mesajı uzun Babaya Doğum Günü Sözleri kısa Babaya doğum günü şiiri Kızından babaya doğum günü mektubu Kızından Babaya Doğum Günü mesajı duygusal uzun gibi kelimelere öncülük etmektedir. daha fazlası için takipte kalın

YOUTUBE KANALIMIZI TAKİP EDİN >>> YOUTUBE KANALA GİRİŞ İÇİN TIKLA

babaya dogum gunu resimli mesajlar Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajı - En Güzel, Anlamlı, Farklı, Uzun ve Kısa Oğlundan ve Kızından Babaya Doğum Günü Mesajları

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam. Nice yıllara babacığım!

Babaların babası canım babam iyi ki doğdun.

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

Her engelde, hayal kırıklığında ve mücadelemde bana hep yardımcı oldun. Mutlu yıllar babacığım.

Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor, Doğum günün kutlu olsun babacığım..

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

Babaya Doğum Günü Mesajı: Çocuğundan Babaya Gönderilebilecek Duygusal Doğum Günü Sözleri

Huzur ve dert ortağım nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni çok seviyorum babacığım.

Babacığım sabah yağan çığ kadar saf akşam gün batımında ise rüzgar kadar çılgın okyanusun derinliklerindeki inci kadar özelsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın, seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Fedakârlık sevgi sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sabırlısın sıcaksın şefkatlisin koruyucumsun bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Biliyorum seçemediğimizi biliyorum ancak şunu bilmeni isterim ki; yapabilseydim yine de seni babam olarak seçerdim. Mutlu yıllar babacığım.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam Doğum günün kutlu olsun.

Huzur ve dert ortağım canım babam doğum günün kutlu olsun.

Babaya Doğum Günü Mesajları: En Yeni, Güzel, Anlamlı, Uzun ve Kısa Babalar Günü Sözleri ve Mesajları

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun babacığım.

Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

Kızması üç dakika, sevmesi bir ömür, dünyalara bedel tek insan canım babam. İyi ki doğdun!

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın doğum günü kutlu olsun.

Dünyadaki çiçeklerin en güzeli güldür güllerin en güzeli ise sen doğum günün kutlu olsun babacığım.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Tatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf aksam gün batımında ise rüzgâr kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum gününü kutluyorum.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “baba” derdim. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Kızından Babaya Doğum Günü Mesajı Kızdan babaya Doğum Günü Mesajı uzun

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dilliğiyle doğum günün kutlu olsun.

Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Nice nice yıllara.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam, Nice mutlu yıllara.


iLkSoru

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YOUTUBE KANALIMIZI TAKİP EDİN >>> YOUTUBE KANALA GİRİŞ İÇİN TIKLA