En Güzel Sözler 2024 - Sevgiliye, Farklı, Kısa, Uzun, Romantik, Etkileyici, Duygusal, Anlamlı Güzel Sözler


Güzel Sözler : sevdiklerinize binlerce farklı kısa güzel sözler arıyorsanız bu sayfa tamda size göre. sizde buradan alıntıladığınız güzel sözler ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. bir çok insan karşısındakine sevgisini ifade etmekte zorlanır işte tam bu sırada duygusal anlamlı kısa güzel sözler imdadımıza yetişir. bu romantik ve etkileyici güzel sözler ile sevdiklerinizi etkileyecek ve onları kendinize hayran bırakacaksınız. günün en romantik anlamlı sözleri ilksoru.com ekibi tarafından sizler için oyaz.net adresinde derlenmiştir. hadi vakit kaybetmeden sizlerle beraber şu güzel sözlere bir göz atalım.

YOUTUBE KANALIMIZI TAKİP EDİN >>> YOUTUBE KANALA GİRİŞ İÇİN TIKLA

guzel sozler 13 En Güzel Sözler 2024   Sevgiliye, Farklı, Kısa, Uzun, Romantik, Etkileyici, Duygusal, Anlamlı Güzel Sözler

En Güzel Sözler

Bu günün konusunda da güne özdemir asaf sözleri ile başladık. bir çok aşığın duygularına tercüman olan şairlerimizden birisidir özdemir asaf ve bir çok güzel sözünde sahibidir. duygularınızı kaleme dökemşyorsanız yada yazdıklarınız size çok saçma geliyorsa o zaman en güzel sözler tamda sizler için. daha fazla güzel sözler için mutlaka sitemizdeki diğer konulara göz atın ve asıl sitemiz olan ilksoru.com adresimize göz atın.

Guzel sozler 1823 En Güzel Sözler 2024   Sevgiliye, Farklı, Kısa, Uzun, Romantik, Etkileyici, Duygusal, Anlamlı Güzel Sözler

Duygusal, Anlamlı Güzel Sözler

şimdi sizler için derlediğimiz bazı güzel sözleri aşşağıda sıraladık bakalım sizlerde bu güzel sözleri beğenecek misiniz? Ayrıca sosyal medyada paylaşılacak, eşe, dosta, akrabaya, anneye, babaya gönderilecek mesajlara göz atabilir; öğretmene, abiye, ablaya, kardeşe, arkadaşlara aile ile ve dostlukla ilgili güzel sözler gönderebilirsiniz.

🔵 Hep düştük ama sonunda kalktık. Ayağımıza taş değdi diye yolumuzdan mı dönseydik?

🔵 Çok dengesizim değil mi? Sen sol tarafıma bu kadar yüklenirsen ben nasıl dengemi bulayım?

🔵 Uçurumlardan bırakmak kendimi, uçsuz bucaksız denizlere atlamak isterdim. Ama içimde sen varsın… Ya sana bir şey olursa?

🔵 Bugün varız yarın yokuz, elinde sevgiden başka ne kalacak?

🔵 Ne renk olursa olsun gözlerin, hepimizden dökülen gözyaşı aynı renk…

🔵 Kimsin sen? Yağmur yağdığında yağmuru hisseden mi yoksa sadece ıslanan mı?

Guzel sozler 2016 En Güzel Sözler 2024   Sevgiliye, Farklı, Kısa, Uzun, Romantik, Etkileyici, Duygusal, Anlamlı Güzel Sözler

ANLAMLI KISA GÜZEL SÖZLER

Güzel sözlerle devam ederken gündemden bazı konularıda araya sıkıştırmakta fayda var belki merak edeniniz vardır. masterchef all star ana kadro 17. yarışmacı büşra oldu. güzel sözleri okurken belki farklı bişeylerlede kafa dağıtmak istersiniz diye böyle güzelliklerde yapıyoruz.. 🙂 daha fazla anlamlı güzel sözler arıyorsanız konuyu takip etmeye devamke.. Hadi size kıyak olsun 7 güzel söz daha paylaşıyoruz..

🌼 Bir kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir. İhtiyaç kalmaz (Pablo Neruda)

🌼 Seni tanıdığım gün kalbim çiçek açtı. Aşkımın kokusu çiçek bahçesi değil de nedir?

🌼 Etrafın ne kadar kalabalık boş ver, yüreğin ne kadar yalnızlaştı sen onu söyle bana.

🌼 Sana kalbimi açmasaydım beni nasıl inciteceğini nasıl bilirdin?

🌼 Eğer vazgeçmek kolay olsaydı, gözden akan yaş bu kadar yakmazdı.

🌼 İnsanlar mutluluğu yanı başında olsa da uzakta arar. Ben seni en uzakta bile yanı başımda hissettim aşkım.

🌼 İyi olmaya devam et. Karşındakine iyilik yapman gerektiği için değil, içindeki iyiyi yaşatmak için.

guzel sozler 2024 En Güzel Sözler 2024   Sevgiliye, Farklı, Kısa, Uzun, Romantik, Etkileyici, Duygusal, Anlamlı Güzel Sözler

Kısa ve öz sözlere ne denir?

Özdeyiş: Bir düşünceyi en kısa, en özlü biçimde anlatan bir veya birkaç cümleden oluşan bilgece söz. Eş anlamlısı: vecize, veciz söz, özsöz, özlü söz, aforizma; eski dilde cümle-i hikemiye, kelam-ı kibar.

biliyorum hepiniz sevdiklerinizi mutlu etmek için en etkileyici güzel sözleri arıyorsunuz. dişisini etkilemeye çalışan binlerce aşık buralarda biryerlerde dolaşıyor.. National Geographic buralarda biraz dolansa çok daha etkileyici programlar çıkara bilir.. bu gençlerin eşlerini etkilemek için neler yaptıklarını bir görse programa farklı bir renk gelebilir.. neyse herşeyi boş verip tekrar en güzel sözleri paylaşmaya devam edelim işte sizler için seçtğimiz o anlamlı güzel sözler.

💝 Gençlik yaşlılığı beklemekte geçiyor, yaşlılık gençliğe hasretle. Kimsenin şimdi için zamanı kalmamış.

💝 Toprağın kalitesi ürününden, ağacın kalitesi özünden, insanın kalitesi sözünden belli olur.

💝 Canın bile senin emanetin, sevmedikten sonra yaşamanın ne anlamı olur ki?

💝 Vazgeçtiklerin için ödüllendirilirsin ama vazgeçemediklerinle sınandıktan sonra.

💝 Unutma, senin için başkasından vazgeçen bir gün mutlaka başkası için senden vazgeçer (Mevlâna).

💝 Yıllar geçmiş zaman değişmiş deme, ölüm hiç değişmiyor.

💝 Sabah uyanacağını bilmediğin halde çalar saati kurdum, belki kavuşuruz diye seni seviyorum.

guzel sozler 54d En Güzel Sözler 2024   Sevgiliye, Farklı, Kısa, Uzun, Romantik, Etkileyici, Duygusal, Anlamlı Güzel Sözler

Havalı sözler söyler misin?

şimdi sen diyorsun ki bu aralardaki güzel sözler den sonra yazılanlar ney. kanki sen boş ver onları o benle yapay zeka arasındaki bir goy goy bizde yapay zeka ile aşkımızı böyle dile getiriyoruz. yapay zeka güzel sözler den anlamıyor. anlamayınca bende böyle anlamlı güzel sözleri sona saklıyorum sıradaki güzel sözlerde sana gelsin.

👻 İhaneti sende gördük gel şimdi şiddeti bende gör. …

👻 Cam gibi gençlerdik, vurdular, kırdılar keskinleştik. …

👻 Benim olana yazanın, cesediyle dans ederim.

👻 Asla birilerinin umudunu kırma belki de sahip oldukları tek şey odur. …

👻 Edebim el vermez edepsizlik edene. …

👻 Kitap gibi kadınları, imlası bozuk erkekler okuyamaz! …

guzel sozler 7 En Güzel Sözler 2024   Sevgiliye, Farklı, Kısa, Uzun, Romantik, Etkileyici, Duygusal, Anlamlı Güzel Sözler

Profile ne yazılır?

📌 Bence Tipik bir girişin sahip olması gereken her şeyi içerebilir; “mevcut durumunuz, eğitiminiz, hedefleriniz ve becerileriniz, yada güzel sözler kısa bir aşk şiiri vb gibi.” Kısacası Profil/Hakkımda bölümü, sizi anlatan bir kelime olması gerekiyor gibi gözüksede buraları kimse ciddiye almaz. en fazla gizli bir hayranınız varsa sizi stolkluyorsa o okur yoksa gerisi hımm ne kadar esrarengiz bir güzel söz yazmış demez yani reyiz :))

👽 Hayat bazı şeyleri kafana vura vura. Bazı şeyleri de kalbini kıra kıra öğretir…

👽 Oysa yüreği temiz olmayanın, anlayışı da kıttır.

👽 Yapılacak yığınla hata varken, biz hep aynı hatayı tekrar tekrar yaparız.

👽 Terk etmek kolaysa senin için, el sallamak zor değil benim için!

👽 Siyah neden gökkuşağında olmak istesin ki, gece tamamıyla ona aitken…

👽 Siyah da beyazın zıttıdır ama yanına en çok o yakışır.

👽 Her ağlayan güçsüz değildir. Tıpkı her gülenin mutlu olmadığı gibi.

👽 İnsanların seni en çok sevdiği zaman, onların işine en çok yaradığın zamandır.

👽 Sevmek zaman ayırmaktır. Boş zamanları doldurmak değil…

👽 Belki de insan her şeyi içine atmaktan boğuluyor zamanla.

👽 Herkesten yakın olmak istediğin insana, uzaktan bakmak çok zor.

guzel sozler 14 En Güzel Sözler 2024   Sevgiliye, Farklı, Kısa, Uzun, Romantik, Etkileyici, Duygusal, Anlamlı Güzel Sözler

Ne kadar çok sevdiğini anlatan sözler

işte sizlere sevdiğinizi ne kadar çok sevdiğinizi anlatan bir birinden anlamlı kısa güzel sözler. gecenin bir yarısı sevgilinize atabileceğiniz anlamlı güzel sözler ile sevdiğinizi mutlu edin. yaz aylarında kafanızın içerisinde dolaşan acaba uyuyormu sorusuna cevap arayanlar için cevap bulmalarını sağlayacak güzel bir cevap hayır uyuymuyorum bu güzel sözleri nereden buluyorsun sorusu ile açılan sohbetlerle merakınızı giderin..

🍒 Sevgi hakkında binlerce sözcük varken ben seni yaşayarak sevmenin derdine düştüm. Benim için güzel sözlerden çok daha ötesi olduğunu her zaman bilmeni isterim. Ben sevmenin ve sevilmenin ne demek olduğunu bir tek sende öğrendim sevgilim.

🍒 Seninle anladım ki gerçek aşkı anlayabilmek için görmek yetmez, kalpten hissetmek gerekir. Sen bu zamana kadar benim başıma gelen en güzel ve en anlamlı şeysin sevgilim. Seni çok seviyorum.

🍒 Gün ışığımsın, kana kana içtiğim su, dualarımda noktasın. Sensiz bir hayat düşünemem sevgilim, hep benimle kalacağına söz ver. Ben seninle yaşamayı dünyalara değişmem.

🍒 Her anımda ve gittiğim her yerde seni görmeye devam ediyorum. Geceyi parlatan bu yıldız, ağaçta seni şakıyan bir serçe. Hepsinde sen varsın benim tek gerçek aşkım. Seni çok seviyorum.

🍒 Sevmenin ne anlama geldiğini yaşamayan bilmez. Gerçek sevgi ise herkese nasip olmaz. İşte kalbimin en orta yerinde, büyük bir yangın var alevler içinde. Seni çok seviyorum hayatım.

🍒 Hayat sevenlere bazen dost bazen de düşman olurmuş. Ben seni sevdiğim ilk günden beri hayatın her darbesine karşı göğüs germeye hazırım. Sen benim yıllar geçse bile sevdiğim tek kişi olarak kalacaksın.

🍒 Hayata bir daha gelsen yine sever misin diye sordular, neden olmasın dedim. Ben bu hayatı seninle sevdim, seninle yaşarım benim bir tanecik hayatım.

🍒 iyi ki karşılaşmışız o gün iyi ki benimle bu yolu yürümeye hazırmışsın sevgilim. Aradan geçen onca zamandan sonra sana olan sevgim kat be kat arttı. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı.

🍒 Her gün Allah’a şükrediyorum senin gibi hayırlı ve güzel bir sevgili çıkarmış karşıma. Dualarımda hep sen gönlümde bir tek sen vardın güzel sevgilim.

🍒 Seven insanların hayatında her zaman bir dönüm noktası olurmuş. Benim dönüm noktam da seni sevdiğim o ilk gün oldu aşkım. Seni tanıdığım ve gözlerinde mahpus olduğum o günden beri aşkına ve sana tutsağım sevgilim.

🍒 Hayatıma giren en güzel ve en hayırlı şey sensin aşkım. Seni bir ömür boyu sevmek ve her zaman mutlu etmek istiyorum. İyi ki çıkıp geldin ve kesişti yollarımız. Ben sensiz bir hayat düşünemez oldum hayatımın anlamı.

🍒 Öyle bir anda karşıma çıktın ki senin o güzel gözlerine bakıp cennetin kapılarını aralamak kaçınılmazdı. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı.

🍒 Bazen bu kadar sevginin neden kaynaklandığını bulmaya çalışıyorum. Sonra o tatlı sesin ve güzel gözlerin aklıma düşüyor, bir başka oluyorum. Şimdi bir kez daha anladım ki ben seni çok ama çok seviyorum.


iLkSoru

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YOUTUBE KANALIMIZI TAKİP EDİN >>> YOUTUBE KANALA GİRİŞ İÇİN TIKLA