Güzel Sözler 2023 - Özlü Sözler ile En anlamlı Sevgiliye Etkileyici, Romantik, Resimli ve Kısa Mesajlar


Güzel sözler 2023 yılında Sizde sevdikleriniz için gönderebileceğiniz En güzel anlamlı sözler ve Kısa özlü sözler sizler için burada yer alıyor. Aşkınızı ve sevginizi Sevgiliye, eşe ve arkadaşa sevginizi göstermek ve belli etmek amacı ile kullanabileceğiniz en Güzel anlamlı, Kısa, etkileyici, duygusal, Şiiir, hüzünlü, efsane ve manalı olan kısa sözleri derledik. Sizlerde Bu sözler içerisinde sadece ve sadece romantik değil aynı zamanda etkili sözler de bulunuyor. hemen şimdi Resimli, kısa ve uzun pek çok özlü güzel söz sayesinde dostlarınıza en anlamlı ve güzel mesajlar gönderin.

Guzel sozler 38 Güzel Sözler 2023   Özlü Sözler ile En anlamlı Sevgiliye Etkileyici, Romantik, Resimli ve Kısa Mesajlar

Açıklama

Fotoğraf Altına YAZILACAK Sözler

Benim tek bildiğim seni ölümüne sevdiğim…

Bana yaşamak değil sadece sensiz nefes almak bile yasak bebeğim, sensiz nefes almak yanında elini tutmaktan daha zor sevgilim.

Mutlu sonlu aşk, aşk değildir. Çünkü gerçek aşkın bir sonu yoktur. Seni seviyorum.

Sabahın ilk ışıklarıyla gözlerine dalıp, gecenin karalığında kokunla uyumak istediğim kişisin sen.

Mutluluğumuz, üzüntümü, bu ömrün tamamını paylaşmak istediğimsin sen. Seni seviyorum.

Kalbimdeki navigasyonda yazan tek adres; kalbinden geçip gönlüne vardığımdır.

Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.

Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, bir de sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez.

Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, gözlerinin daldığı yerdeyim.

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama benim için dünyalar kadar önemlisin.

instagram'da paylaşılan fotoğrafın altına yazılacak sözler.

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun, aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum.

Ben senin bana bakışını, sarılışını, dudaklarından çıkan kelimeleri, teninin zarifliğini, gözlerinin rengini kısacası sana dair ne varsa bir bütün olarak seviyorum.

Dışarısı kara kış, ben senin gölünde ısınıyorum.

Herkes sevgi için farklı bir şeyler söylerken ben sende yaşayarak sevmenin de sevilmenin de ne demek olduğunu öğrendim. Öyle bir anda çıkmıştın ki karşıma sevmemek elde değildi.

Şimdi her gördüğüm yerdesin, her anımdasın. Yanı başımda öten kuş, geceyi parlatan yıldız ve sabah güneşi, kim bilir? Öyle içten ve öyle saf duygularla bağlıyım ki sana anlatsam sen bile inanmazsın. Seni seviyorum.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Rüyaların en güzelini görürken Tanrının seni koruması için gönderdiği meleklerin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında bile sana kimseler zarar veremesin.

Seni yıldızlar kadar çok seviyorum. Onlar kadar parlak ve onlar kadar yakınsın bana, tek fark onlar milyonlarca, sen bir tanesin.

Sen şu an en güzel yerdesin can duamdasın.

Guzel sozler 420 Güzel Sözler 2023   Özlü Sözler ile En anlamlı Sevgiliye Etkileyici, Romantik, Resimli ve Kısa Mesajlar

Paylaşılacak Güzel Sözler 2023

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım, ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için.

Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek, seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

Bazen diyorum deli misin hiç bu kadar sevilir mi? Sonra dönüp diyorum boşver deli yüreğim belki de hayırlısı buymuş.

Anladım ki başıma gelen en hayırlı şey senmişsin. Tesadüflerin en güzelini sende yaşadım. İyi ki çıkıp gelmişsin ve iyi ki sevmişim seni. Seni her şeyden çok seviyorum.

Sevmenin ne olduğunu yaşamayan ne bilsin derlerdi, doğru demişler. Yaşamayan sevmeyi bilemez ve sevgiyle ilgili cümleler kuramaz.

Ey sevgili, gözlerin, dudakların, kaşların, tüm bedenin hele de o kalbin yok mu o kalbin tutsağın oldum ey sevgilim…

Bak gözlerime, gözlerin gözlerime değsin, gözlerin gözlerim olsun sevgilim. Gözlerin son gördüğüm gözler olsun ey sevgilim.

Hayat seveni öyle bir noktaya getirir ki bazen kendi bile şaşırır kalır. İşte bende seni şaşırıp kalacak kadar çok seviyorum. Her şeyden, herkesten. Gönülden..

İyi ki çıkmışsın karşıma diyorum her günümde. Şükrediyorum ki Allah senin gibi hayırlı bir sevgili çıkarmış karşıma. Hayırlısını diledim ve sen çıktın.

Hiç gitme ben hep seni severim. Belki bir gün bıkarsın sana olan sevgimden ama bu kalp bir sana yanarken senden kolay kolay vazgeçmez. Bir gün gitsen de yerin hep aynı kalır. Seni seviyorum.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan senin üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, inan uğrunda ölmeye değer be gülüm.

Guzel sozler 244 Güzel Sözler 2023   Özlü Sözler ile En anlamlı Sevgiliye Etkileyici, Romantik, Resimli ve Kısa Mesajlar

Paylaşılacak Güzel Sözler 2023

Bırаkаcаğım еli hiç tutmаm, tutаcаğım еli isе hiç bırаkmаm. Sаhtе sevgilere gül olmаktаnsа, gеrçеk sevgilere ԁikеn olurum daha iyi sevgilim!

Bаzеn bitmеk bilmеyеn ԁеrtlеr yаğmur olur üstünе yаğаr. Аmа unutmа ki, rеngârеnk gökkuşаğı yаğmurԁаn sonrа çıkаr sevgili.

Sevgiliye güzel sözler söyler benim yüreğim. Dilim değil yüreğim söyler yüreğim.

Gül kurur ama kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur ama kalpteki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen asla unutulmaz.

Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.

Guzel sozler 121 Güzel Sözler 2023   Özlü Sözler ile En anlamlı Sevgiliye Etkileyici, Romantik, Resimli ve Kısa Mesajlar

Fotoğraf Altına YAZILACAK Sözler

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın çünkü benim için çok özelsin aşkım.

Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten.

Seven insanları gördüğüm zaman abarttıklarını düşünüp bu kadar sevilir mi diye dalga geçerdim. Ardından anladım ki sevmenin ne olduğunu anlayabilmek için görmek yetmiyormuş.

Aynı zamanda yaşamak, sevgiyi hissetmek lazımmış. Ben bütün güzel duyguları sen de hissettim. Bana en güzel duyguları hissettirip sevdiğin için sana ne kadar teşekkür etsem az!

Seni çok seviyorum ve her zaman sevmeye devam edeceğim.

Sen çaresizliğin ayak ucunda demlenen, yüreğime armağan edilen sonsuzluk hediyesisin. Sen benim acıya dayanma gücüm, yüreğime işlenmiş sabrımsın. Ben aşkın kendisini Allah`ta, yansımasını da sende gördüm.

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar, gönlümü almak ise güneşe dokunmak kadar zordur. Sen suya yazı yazmayı başardın, şimdi güneşin batmasını bekle.

Benim can damarımdır senin gözlerin, gözlerinde bir yaş olmak isterim, o gözlerde hayata seninle bakmak isterim, sen tek hayatımsın ne olur anla sevgilim.

Özledim seni sevgilim! Özledim seninle geçtiğim yerleri, özledim bana aşkım dediğin günleri, şimdi sadece resimlerin elimde, ağlarım, hasretini çekerim içime.

Bir kelebek olsaydım, bir günlüğüne de olsa konmak isterdim yüzük parmağına.

Guzel sozler 261 1 Güzel Sözler 2023   Özlü Sözler ile En anlamlı Sevgiliye Etkileyici, Romantik, Resimli ve Kısa Mesajlar

instagram’da paylaşılacak güzel sözler

Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim.

Gün ışığım benden hiç gitme, hep bende kal. Seni öyle bir seveyim ki kendini parktaki çocuklar gibi hisset. Seni bir çocuk gibi saf ve temiz severken sevildiğini de çocuklar gibi hisset. Nasıl hissedersen hisset hep yanımda kal, seni seveyim.

Her geçen günümde seni seviyorum sözüyle uyanıyorum. Zira bundan güzel duygu nedir bilmiyorum inan. Seni sevip her anı seninle yaşamak, seninle ağlamak, seninle gülmek.

Emin ol hepsi her geçen gün daha anlamlı geliyor. Yaş ilerledikçe sana olan sevgim katlanarak artıyor. İyi seni sevmişim. Hayatımda en önemli yerdesin ve oradan hiçbir zaman gitmeyeceksin. Seni seviyorum.

Ağzımın tadı yoksa, hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin.

Gül dikensiz olmaz. Sevgili de kusursuz olmaz.

İnsanlar bazen sevmek bazen de sevilmek ister. Ben sevme duygusunu sen de yaşadım. Sevilmeyi de sende iliklerime kadar hissettim. Bana bu duyguları öğretip yaşattığın için sana minnettarım.

Sana olan sevgim çığ gibi büyürken ben hep çocuk kalacağım. Çocuk ruhlu adam seni her zaman, ömrünün son nefesine kadar sevecek. Seni seven yol arkadaşın..

Hayatta her zaman bir yol arkadaşı istedim. Sen hayatıma girdiğin günden beri cam kenarı istemez oldu gönlüm, manzaranın en güzelini gözlerinde gördüm.

Biz güzel sözlerle büyümedik ki yalan sözlerle hayata bakalım. Benim tek güzel sözüm de özüm de sensin sevgilim.

Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte.

Sen bana hem can kenarı hem de en güzel manzara oldun. Ondan mıdır sana olan sevgim? Tarifi olmayan duygularımı sadece yüreğim konuşturuyor. Sana bir şey anlatırken cümleleri karıştırıyorum, baş dönmesi yaşıyorum.

Sen ne güzel bir duygusun ay çiçeğim. Seni sevmek ne güzel bir duygu. Yine, yeni ve yeniden ; seni seviyorum!

Sen hayatımda anlam, sen bu hayatla kavgamsın. Sevmeyi bir an olsun bırakmayacağım tek insansın. Seni dün, bugün ve daima seveceğim..

Guzel sozler 42 1 Güzel Sözler 2023   Özlü Sözler ile En anlamlı Sevgiliye Etkileyici, Romantik, Resimli ve Kısa Mesajlar

Fotoğraf altına yazilacak sözler Tumblr

Sen yokken, birkaç defa daha sevdim seni. Helal et!

Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.

Bugün Güneş tersten doğdu desen, seni değil de Güneş’i sorgulayacak kadar büyük bir aşk benimkisi.

Zaman ölümü okurken aşk can çekişiyor ve ben inatla seni seviyorum…

Gözlerinin içine baktığımda göz bebeklerinde kendimi gördüğüm için seviyorum seni.

Herkesin yaşama sebebi farklıdır. Benim yaşama sebebim ise sensin. Seni seviyorum sevgilim.

Hissizler, hareketsizler yol alamazlar, uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

Sana en muhtaç olduğum şu anda gel. Yaşamak olsan da gel, ölüm olsan da gel.

Şimdi uzaklardasın benimle değil, ben ise yalnızım seninle değil. Adın kalbimde dilimde değil, seni seviyorum elimde değil.

Korkma sakin gecelerden, pencerende yıldız gibi parlayacağım. Uzaklarda yalnızım sanma sakın, nefes gibi içinde, gölge gibi arkanda, can gibi canında olacağım.

Guzel sozler 33 Güzel Sözler 2023   Özlü Sözler ile En anlamlı Sevgiliye Etkileyici, Romantik, Resimli ve Kısa Mesajlar

instagram’da paylaşılan fotoğrafın altına yazılacak

Balıkların sevgisini bilir misin? Birbirine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler. Bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

Gül yüzünün gülüşüne kurban olan bu can, canan için can olmuş, ey yar.

Bir şarkıyı besteler gibi özenle besliyorum hislerimi sana karşı. İlham aramaya gerek yok çünkü sen varsın. Başka bir söz aramaya gerek yok çünkü sen benim aşkımla varsın. Seni seviyorum.

Her gecenin bir sabahı, her dünün bir yarını, her duygunun bir karşılığı vardır: Seni seviyorum.

Bir umut bulunur hiç bitmeyecek, bir ateş bulunur hiç sönmeyecek, bir su bulunur hiç tükenmeyecek. Bir de ölüm bulunur hiç ölünmeyecek. Seni seviyorum, seni sevdikçe sonsuza kadar yaşamış olacağım.

Birine verilecek değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülebiliyorsa aç gözlerini etrafına bak. Gördüğün her şeyi feda edebilirim. Ama sakın aynaya bakma.

Uğruna öleceğim bir gül seviyorum adı bende saklı o benim her şeyim, bir tanem uğruna öleceğim, tek aşkım sevdiğim, seni çok seviyorum.

Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma Gel. Yanıma gel ki; sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsun. Ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun, düştüğüm o yer dudakların olsun.

Guzel sozler 36 Güzel Sözler 2023   Özlü Sözler ile En anlamlı Sevgiliye Etkileyici, Romantik, Resimli ve Kısa Mesajlar

Her yerde Paylaşılacak Güzel Sözle

Sana olan sevgim bedenimdeki kanların hepsi bedenimi terk edince ve sana olan sevgim ben ölünce bitecektir.

Yapraklar kadar hafif, dağlar kadar büyük sana sevgim.

“Seni Seviyorum” dünyanın söylenmesi en kolay olduğu kadar cesaret etmesi en zor sözüdür. Her insanın yüreği el vermez söylemeye. Benim yüreğimdeyse seni sevmekten başka bir söz yok sevgilim. Cesur olmayı bana sen öğrettin.

Senden hariç her şey bir yana, sen sol yanıma! Gelecek günlerin hatrına: Seni Seviyorum.

Aşk bir kelime olsaydı bütün sözlükleri, bir sayı olsa bütün matematiği, bir formül olsa bütün kimyayı sana vermek isterdim. Ancak ben sana yalnız sevgimi verebiliyorum.

İmkansızı düşünürsen seni buldum. Seni imkansız olarak görürken gerçeğin kendisini buldum: Seni Seviyorum.

İçimi öyle bir kapladın ki, hani derler ya iğne atsan yere düşmez diye; işte öylesine sen doluyum.

Seni o kadar masum sevdim ki, gözlerinin içine bakınca bile utandım.

Kelebek kadar ömrümüz olsa dahi, bütün ömrüm boyunca, başka bir şey düşünmeden seni seveceğim.

Bir dermanı bulunmazmış bu aşkın, derman isteyen kim! Çare de sensin, ümit de. Yaşam da sensin, ölüm de. Sen varsan ben varım. Seni sevmekten başka ilacım mı var?

Bir şarkının sözünde, bir şiirin dizesinde, bir melodinin tınısında, bir rüzgarın esintisinde, bir aşkın en derininde; senin sevgin var sevgilim.

Belki de beni yaşama bağlayan şey sadece senin bana olan sevgindir. Susuz yaşayamaz ya çiçekler, ben de senin sevgin olmadan yaşayamam o zaman. Seni sevmekten başka bir amacım olamaz sevgilim.

Bazen etrafın ne kadar kalabalık olursa olsun, kaç kişi seni severse sevsin. Kalbin sadece birini ister, birini bekler.

Beni başkalarıyla bir tutma, onlar gemileri yakar ben limanı.

Aşk karnımı doyurmuyor belki ama ruhumu öylesine tok tutuyor ki Prensesim.

Guzel sozler 17 Güzel Sözler 2023   Özlü Sözler ile En anlamlı Sevgiliye Etkileyici, Romantik, Resimli ve Kısa Mesajlar

Fotoğraf Altı Sözler Kısa

Herkesin dünyası kendi gördüğü kadardır sevgilim. Sen önüne bakarken, ben uzakları ezberledim.

Kokladığım her çiçekte, duyduğum her sözde, gördüğüm her yerde sadece sen ve senin aşkın var.

Sana koşuyorum sadece sana. Ceplerimde topladığım mevsimler var. Sıcağıyla, soğuğuyla bütün bir ömrü sana getirdim. Seni sevmek zamanı olsun diye bütün yaşamım.

Seninle bütün olasılıkların gerçekleşmiş haliyim. Mucizelere inanmamı sağlayan sendin, şimdi bir mucizeyi de beraber yaratalım sevgilim. Seninle tamamen sonsuzluğa gidelim.

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir, bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne çare bir tanem ne çare ne kuş olup uçabilirim ne de hasreti silebilirim ama inan bana bir tanem inan seni bir ömür boyu sevebilirim.

Güzellik sözde ise sözün en güzeli sende, güzellik yüzde ise yüzün en güzeli sende ama bana göre güzellik kalpte. Kimseye söyleme ama kalbin en güzeli de sende sevgilim.

Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre, insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir ya da evlenerek aşklarını sahteleştirir.

Hayatımın anlamı olmak için gelmiştin bana. Yazılıydı bu kaderimde. Şimdi ise seni daha çok seviyorum, dualarım eklensin kaderime diye.

Seni sevmekten başka bildiğim bir şey yok benim. Senin aşkından başka her şeye karşı cahilim.

Seni öyle çok seviyorum ki; aklım başımdan, yüreğim bedenimden uçup gidiyor.

Hiçbir şey seni sevmek gibi değil sevgili, her şey sadece senden ve gözlerinden ibaret.

Dünyanın dört bir yanında dostlarım var, dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar, bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dört bir yanında düşmanlarım var, düşmanlar ki kanıma susamışlar, kanlarına susamışım.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.


iLkSoru

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YOUTUBE KANALIMIZI TAKİP EDİN >>> YOUTUBE KANALA GİRİŞ İÇİN TIKLA