Türkiye'de az bilinen tatil yerleri - 2 günlük tatil için nereye Gidilir ?


Tatil 'e gitmeyi çok seviyorsunuz ancak her yeri gezdiyseniz ve Türkiye'de az bilinen tatil yerlerini araştırmaya başladıysanız doğru yerdesiniz. 2 günlük kaçamak yapıcam ama neresi olsun diye kafanızı karıştıran tüm içeriklerden uzak 2 günlük tatil için nereye Gidilir ? sorusuna cevap olan bir bölümdesiniz.

YOUTUBE KANALIMIZI TAKİP EDİN >>> YOUTUBE KANALA GİRİŞ İÇİN TIKLA

bu gün sizlerle beraber googlede Sevgiliyle 2 günlük tatil istanbul'a yakın 2 günlük tatil yerleri istanbul'da 2 günlük tatil için nereye gidilir 3 günlük tatil için nereye Gidilir istanbul'a yakın günübirlik tatil yerleri 2 günlük tatil için nereye gidilir İzmir istanbul'a yakın romantik yerler Sapanca 2 günlük tatil gibi kelimeleri arayanlar için bazı tavsiyelerde bulunucaz..

BABAKALE - ÇANAKKALE

Asya kıtasının batıdaki en uç noktası olan Babakale Köyü, Çanakkale'ye bağlı. Tarihi açıdan oldukça zengin olan bu köy Osmanlın'ın son kalesine de sahip. Deniz ürünleri de oldukça fazla ve lezzetli olan bu Çanakkale köyünü ilk fırsatta gezilecekler arasına ekliyoruz.

babamkale canakkale ayvacik Türkiyede az bilinen tatil yerleri   2 günlük tatil için nereye Gidilir ?

Babakale, Çanakkale ilinin Ayvacık ilçesine bağlı bir köydür.

Babakale sınırları içerisinde yer alan bu fener, Türkiye'deki en önemli fenerler arasında yer alıyor. Özellikle Asya Kıtası'nın en batı ucuna inşa edilmiş olması, feneri daha değerli kılıyor. Kalenin surları üzerinde yer alan bu fener, görülmeye değer olan yapılar arasında yer alıyor.

babaokale ayvacik canakkale Türkiyede az bilinen tatil yerleri   2 günlük tatil için nereye Gidilir ?

Sevgiliyle 2 günlük tatil istanbul'a yakın 2 günlük tatil yerleri

KAPIDAĞ YARIMADASI - BALIKESİR

Kapıdağ Yarımadası, Balıkesir ilinin Erdek ilçesinin kurulu olduğu, bir kıstakla ana karaya bağlanan ve eski dönemlerde bir ada olan Marmara Denizi içindeki yarımadadır.

%name Türkiyede az bilinen tatil yerleri   2 günlük tatil için nereye Gidilir ?


Aslında Erdek ve Ocaklar Köyü, Marmara bölgesinde oldukça popüler olan tatil yerleri. Ama asıl keşfedilmesi gereken yerler, diğer koylar. Denizinin güzelliğini, havasının temizliğini anlatmak çok zor. En güzeli Erdek ve ya Ocaklar da kalacak yer bulup tüm tatili bu cennet gibi koylarda, köylerde (Narlı, İlhanlar, Doğanlar, Turanlar, Ormanlı, Ballıpınar…) geçirmek.

balikesir tatiyerleri 22 Türkiyede az bilinen tatil yerleri   2 günlük tatil için nereye Gidilir ?

istanbul'da 2 günlük tatil için nereye gidilir 3 günlük tatil için nereye Gidilir

ERİKLİ - EDİRNE

Keşan ilçesine bağlı bir köy olan Erikli Köyü'ne 2,5 kilometrelik mesafede bulunan Erikli Plajı, Saros Körfezi'nde bulunan, mavi bayraklı bir plajdır. Erikli Sahili, Trakya'da bulunan Ege Denizi sahil şeritlerindendir.

%name Türkiyede az bilinen tatil yerleri   2 günlük tatil için nereye Gidilir ?

İstanbul'a yakın olmasıyla avantajlı olan Erikli, genelde Marmara bölgesinde yaşayan insanların yazlıklarının olduğu sahil beldesi. Akvaryum gibi denizi, huzurlu, sessiz sahiliyle Erikli çok fazla insan tarafından bilinmediği için kalabalıklaşmadan mutlaka gidilmesi gereken bir yer.

edirne erikli 1024x576 Türkiyede az bilinen tatil yerleri   2 günlük tatil için nereye Gidilir ?

ÖZDERE - İZMİR

İzmir'in diğer tatil beldelerine göre biraz daha sakin olan Özdere doğal güzellikleriyle görülmeye değer. Oteller ve turistler tarafından yavaş yavaş keşfedilmeye başlayan Özdere, İzmir'in diğer tatil beldeleri gibi insan akınına uğramadan gidip görülmesi gereken bir yer. İsterseniz güzel koylarında yüzün, isterseniz Kalemlik Milli Parkı'nda kamp yapın. Özdere sizi bekliyor.

%name Türkiyede az bilinen tatil yerleri   2 günlük tatil için nereye Gidilir ?

Özdere, İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Ege Denizi kıyısında yer alan küçük cennetten bir köşe. İzmir kent merkezine 70 km uzaklıkta konumlanan Özdere’nin güneyinde ve batısında Ege Denizi, kuzeybatısında Seferihisar, kuzeyinde Menderes, doğusunda ise Torbalı ve Selçuk ilçeleri yer almaktadır.

%name Türkiyede az bilinen tatil yerleri   2 günlük tatil için nereye Gidilir ?

istanbul'a yakın günübirlik tatil yerleri 2 günlük tatil için nereye gidilir İzmir

AKYAKA - MUĞLA

Akyaka, Muğla'nın Ula ilçesine bağlı bir mahalledir. Gökova Körfezi'nin doğu ucunda yer alan mahalle önemli bir turizm merkezidir.

akyaka 1024x683 Türkiyede az bilinen tatil yerleri   2 günlük tatil için nereye Gidilir ?

Bodrum'un o kalabalığından, yapış yapış sıcağından bıktıysanız bir başka Muğla`daki tatil beldesinde tatilinizi geçirebilirsiniz. Hep esintili havasıyla yakın bir zamana kadar balıkçı köyü olan Akyaka dalgalı deniziyle ileride çok popüler olacak gibi.

%name Türkiyede az bilinen tatil yerleri   2 günlük tatil için nereye Gidilir ?

iLkSoru

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YOUTUBE KANALIMIZI TAKİP EDİN >>> YOUTUBE KANALA GİRİŞ İÇİN TIKLA