Yeni yıl mesajları 2024


Yeni yıl mesajları sevdiklerinizle paylaşa bileceğiniz bir birinden farklı ve kısa Yeni yıl mesajları ile sizlerde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Yılın bu son günlerinde sizlerde yeni yıl hazırlıklarındasınız belkide sevdiklerinize bir birinden farklı ve güzel yeni yıl hediyeleri alıyorsunuz aldığınız bu yeni yıl hediyeleri için bir birinden güzel Yeni yıl mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edin.

YOUTUBE KANALIMIZI TAKİP EDİN >>> YOUTUBE KANALA GİRİŞ İÇİN TIKLA

Kısa ve etkileyici Yeni yıl mesajları ile sevdiklerinizin 2024 yılına mutlu girmeleri için sizlerde farklı ve etkileyici Yeni yıl mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

ETKİLEYİCİ yeni yıl mesajları

etkili yeni yil mesajlari Yeni yıl mesajları 2024

"Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2024 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!"

"Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!"

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

Ay, güneş ve yıldızlar gibi, hayalleriniz her zaman parıldamaya devam etsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu yıllar…

Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Duygusal yeni yıl mesajları

duygusal yeni yil mesajlari 2 Yeni yıl mesajları 2024

Kapının aşk ile çalacağı, mutluluğa doyamayacağın, sürprizlerle dolu şahane bir yıl diliyorum sana. Yeni yılın kutlu olsun.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Etrafının her zaman en sevdiğin insanlarla çevrili olduğu, mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim. Yeni yılın kutlu olsun!

Sen ve ben aynı ağacın aynı kökünü paylaşıyoruz. Birbirimizden ne kadar uzakta olduğumuz önemli değil, her zaman kalplerimiz beraber olacak. Mutlu Yıllar!

Yeni yıl bize yeni umutlar getirir. Sen ve sevdiklerin için de yeni umutların, hayallerin ve bol mutluluğun olduğu bir yıl diliyorum!

En güzel yeni yıl mesajları

guzel sozlu yeni yil mesajlari 2 Yeni yıl mesajları 2024

Yeni bir yıl boş bir kitap gibidir; kalem ise senin elinde. Kendine güzel bir hikaye yazacağın, mutlu sonlu bir yıl olsun!

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği, güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

2024 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2022 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

2021 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2022 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

Yeni yıl mesajları ve tebrik sözleri 2024

etkileyici yeni yil mesajlari Yeni yıl mesajları 2024

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği, güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Bu yılda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. Mutlu huzurlu ve sağlıklı seneler.

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle..

Yılbaşı Sözleri - Yeni Yıl Mesajları

duygusal yeni yil mesajlari Yeni yıl mesajları 2024

Sağlığı ve mutluluğu beraberinde getirecek, nice başarılarla hedeflerinize ulaştıracak umut dolu, güzel bir yıl dileriz!

Tüm sıkıntıları geride bıraktığımız, sevdiklerimizle doya doya mutluluğu paylaştığımız, sağlık, sevinç, bereket dolu ve en önemlisi huzur dolu bir yıl bizim olsun.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun! *Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar…

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

EN GÜZEL YENİ YIL MESAJLARI

sevilen yeni yil mesajlari 2 Yeni yıl mesajları 2024

2024 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılınız kutlu olsun…

Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2024 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

En Güzel Yeni Yıl Mesajları

farkli kisa yeni yil mesajlari Yeni yıl mesajları 2024

2024 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla… Nice Yıllara!

Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar…

Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutlu yıllar…

Geçmişten ders alıp geleceğe yönelmenin tam zamanı! Şimdi derin bir nefes alıp 2024'yi unutuyoruz ve harika bir yen yıla başlıyoruz… Yeni yılın güzelliklerinin bizden eksilmemesini dilerim!

YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

sevilen yeni yil mesajlari Yeni yıl mesajları 2024

Yeni bir yıl için yeni bir sen hazır mı? Bu sene bol bol eğleneceğiz, gezeceğiz, bol bol sarılacağız, hep mutlu olacağız… Sağlıklı, mutlu ve her zaman "ben"li yeni yılın kutlu olsuuun! 🙂

Yeni yılın kutlu olsun; kalbin her zaman aşk ve kupan her zaman sıcak çikolata dolsun!

Arkadaşlığın ve sevgin, bu yıl aladığım en güzel hediyeler oldu. Ben de bu neşeli vesileyle sana tüm sevgimi gönderiyorum. İyi seneler!

Tüm hayallerin ve dileklerin bu sene gerçek olsun, tüm güzellikler 2024'te seni bulsun! Mutlu, dolu dolu ve hiç unutamayacağın güzelliklerle dolu yeni bir yıl diliyorum!

KURUMSAL YENİ YIL MESAJLARI

4luk yeni yil mesajlari Yeni yıl mesajları 2024

Aşkın büyülü ve beni tamamlıyor. Beni yeni yılda da sevmeye devam et. Yeni yılın kutlu olsun!

Senin için çoooook eğlenceli bir yıl diliyorum. Takvim sayfanı değiştirmeyi unutma! 🙂

Acısıyla tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle koooskoca bir yılı geride bıraktık. Yeni yıl sana güzellikler getirsin, mutlu yıllar!

Senin için tatlı mı tatlı, masal gibi bir yıl diliyorum!

Seninle birlikte her yıl, en güzel yıl… Bu yıl, beraber geçireceğimiz biiiir sürü yıllar diliyorum!

En Güzel Yeni Yıl Mesajları

duyulmamis yeni yil mesajlari Yeni yıl mesajları 2024

Bu yıl sergilediğimiz tüm rahatsız edici davranışlar için üzgünüm sevgilim. Umarım bana bu davranışları tekrarlamam için yeni yılda bir şans daha verirsin. 🙂 İyi seneleeeer!

Bu yıl yaptığım en iyi şey sana aşık olmak! Yeni, mutlu ve eşsiz anılarımızın olacağı yeni bir yıl diliyorum!

Yeni yıl ne getirirse getirsin senin, hedeflerine ulaşacağını biliyorum. Yeni yılın kutlu olsun biriciğim!

Yeni yılın yeni fırsatlar getireceğini biliyorum ama tüm bu değişiklikler olurken senin hep yanımda kalmanı diliyorum. İyi ki varsın!

Seninle birlikte yeni bir yıl, yeni deneyimler, yeni heyecanlar yaşayacağım için sabırsızlanıyorum. İyi seneler en diğer yarım!

Yılbaşı mesajları 2023: Eşe, dosta, sevgiliye, aileye gönderebileceğiniz 27 yeni yıl mesajı

2024 yeni yil mesajlari Yeni yıl mesajları 2024

Bu yıl benden desteğini ve sevgini esirgemediğin için çok şanslı hissediyorum. Her zaman yan yana olacağımız yeni yıllar diliyorum!

Bunu, 365 gün önce de söylemiştim ama yine söyleyeyim; iyi seneleeeer! 🙂

Ve yeni bir sene geldi, hadi kutlayalım şekerim!

İşte yeni bir yıl geldi; neşeyle, macerayla, mutlulukla dolu yenir bir yıl bizim olsun!

Yeni bir yıl, yeni başlangıçlar… Bu harika yılın bize neler getireceğini sabırsızlıkla bekliyorum! İyi seneler sevgilim. ❤️

2024 Yeni Yıl Mesajları: En Güzel Yılbaşı Mesajları..

guzel sozlu yeni yil mesajlari Yeni yıl mesajları 2024

Yarın, 365 sayfalık kitabın ilk sayfasını yazmaya başlayabilirsin. Hadi, bu sene kalıpları yıkalım, yeni yılda yepyeni hayallere dalalım!

Yeni bir yıl, hayatında açacağın yeni bir sayfa… Bu sefer eşsiz bir hikaye yazıp yeni yılı doya doya yaşa!

Yeni yılın kutlu olsun canım! Bu yılın senin için neler getireceğini görmeyi heyecanla bekliyorum!

Sizin gibi bir patronla birlikte yeni yılın harika geçeceğine eminiz. En iyi patron, bizim patron! Yeni yılınız kutlu olsun.

Geçtiğimiz bir yıl boyunca bana harika şekilde ilham olduğun için teşekkür ederim. İyi ki varsın, yeni yılın kutlu olsun!

En güzel ve anlamı yeni yıl mesajları ve yılbaşı sözleri 

yeni yeni yil mesajlari Yeni yıl mesajları 2024

Yeni yıl hedefim: Seninle çok daha fazla zaman geçirmek! Seni seviyorum biriciim, yeni yılın kutlu olsun.❤️

Bir yılın daha bittiğine inanamıyorum… Seninle birlikteyken zaman su gibi akıp geçiyor… Mutlu senelerimiz olsun!

Koskoca bir yılı daha mutlu, kahkaha dolu, harika geçirmemi sağladın. Yeni yılın bize aynılarını kat kat getirmesini diliyorum. İyi ki varsın sevgilim, yeni yılın kutlu olsun!

Yeni yılın sana ve ailene eşsiz güzellikler getirmesini dliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun!

Umarım yeni yıl sana ve ailene eşsiz güzellikler getirir. İyi seneleeer!

Tanıdığım eeen tatlı insanın yeni yılı kutlu olsuuuun! Hayatımda olduğun için teşekkür ederim.❤️

Kaç yılın gelip geçtiği önemli değil; ben her zaman seninle olan güzel günlerimizi hatırlıyor olacağım. Seni seviyorum bebeğim. İyi seneler!

Yeni yıl mesajları

kisa yeni yil mesajlari Yeni yıl mesajları 2024

Bu yılki yeni yıl hedeflerim arasında seni geçen sene sevdiğimden daha fazla sevmek, bu yılı senin için unutulmaz kılmak da var! İyi seneler aşkım! ❤️

Hayat kısa… Hayal kur ve yeni yılda tüm bunlar gerçekleşsin!

Yaşadığımız bu olağanüstü yılda sarf ettiğin olağanüstü arkadaşlık için çok teşekkür ederim! Yeni yılın kutlu olsun!

Seninle birlikte olmasaydım yılın bu zamanını tatil bile saymazdım. Yeni yılı da her zaman birlikte, yan yana, mutlulukla karşılayalım ve bu mutluluk her gün bizimle olsun… Yeni yılın kutlu olsun!

Yeni yıl boyunca sevgi, mutluluk, huzur ve sağlık, hayatından eksik olmasın. Tüm dileklerin gerçek olurken mutluluğunu doyasıya yaşa… Mutlu seneler!

Yeni yılın bu güzel neşesi ve mutluluğu tüm yıl boyunca seninle olsun. Ailene ve sana kucak dolusu sevgiler gönderiyorum; iyi seneler!

Her yeni yılda hayatta daha büyük zorluklar ve engeller gelir. Karşılaşabileceğin tüm engellerin üstesinden gelmen için cesaret, umut ve inanç diliyorum.Bu yeni yılda da hayatının her anında sana destek olacağıma, sana kendini asla yalnız hissettirmeyeceğime söz veriyorum. Nice senelere sevgilim!

Yeni yılda “Olmaz…” dediğin tüm hayallerinin birer birer gerçekleştiğini görecek ve yeni yılı ilk gününden itibaren çok seveceksin. Sadece inan ve en güzel hayalini düşle… Yeni yılın kutlu olsun!

Bembeyaz karların tüm kötülükleri silmesi ve iyiliklere yer açmasıdır yeni yıl. Adımlarının izini görebileceğin güçlü ve mutlu bir yıl olsun!

Yeni Yıl Mesajları: 50+ Özel Yılbaşı Mesajı

yeni yil mesajlari Yeni yıl mesajları 2024

Gökyüzünde binlerce dilek damlası ve şemsiyesiz kalan sen… Yeni yıl tam da dilediğin gibi, ansızın başlayan bir yağmur gibi sana güzellikleri getirsin. Mutlu yıllar!

365 gün; yeni dostluklar, yeni aşklar, yeni yolculuklar, yeni lezzetler, yeni kitaplar, yeni filmler, yeni şarkılar demektir. 365 gün sonunda yepyeni bir sen için şimdiden iyi yıllar!

Kim bilir hangi anıda, hangi fotoğraf karesinde veya hangi satırlarda en güzel duygularla yer alacaksın. Yeni yıl, içinde senin olduğun birçok güzelliği de beraberinde getirsin, yeni yılın kutlu olsun!

Her günün bir diğerinden daha iyi geçmesinin nedeni sensin! Senin ışığın, enerjin ve sevgin sayesinde yeni yılımızın çok güzel geçeceğinden eminim. Birlikte mutlu yıllara!

Her yıl çok sayıda yeni insanla tanışıyoruz ve bazıları hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oluyor; senin gibi… Sen sadece hayatıma girmedin, hayatı daha canlı, neşeli ve çekici hale getirdin. Birlikte mutlu yıllarımız olsun!

2024 Yılına Özel Yeni Yıl ve Etkileyici Yılbaşı Mesajları

guzel sozler anlamli sozler3 Yeni yıl mesajları 2024

Geçmiş hatalardan ders almak, şu an yeni şeyleri kucaklamak ve gelecek ise hayaller kurmak içindir. 2024 yılında hayallerin gerçeğin olsun… Mutlu yıllar!

Yeni yılınızı kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler…

Yeni yılda hiç gitmediğin yerlere git, hiç yapmadığın şeylere cesaret et, dostlarını unutma, ailene sıkı sıkı sarıl, özlemekten çekinme ve çok sev! Gelecek yılın sana neler sunacağını gördüğünde çok şaşıracaksın… Yeni yılın kutlu olsun!

Geçen yıl bizden ne götürdü bilinmez ama gelen yıl bize çok şey katacak. Önce sağlığımızın yerinde olduğu, sonra da tüm sevdiklerimizle güzel günlerde buluştuğumuz bir yeni yıl olsun, mutlu yıllar!

Sağlığın, başarının, mutluluğun eskik olmadığı yepyeni bir yıl seni bekliyor! Yeni yılın kutlu olsun!

Bu yıl senin yılın olacak, buna inanıyorum. Başta sağlık, mutluluk ve huzur, nice başarılar hep seninle olsun. Yeni yılın kutlu olsun!

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. İyi Yıllar..

Yeni yılda güzel izler bırakmanız dileğiyle..2024 sağlık, mutluluk, huzur getirsin.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Ne zaman gözlerine baksam, tüm geleceğimi görebiliyorum. İşte bu yüzden yeni yıla girmek için benim için çok daha anlamlı! Mutlu geleceğimize bir adım daha yaklaştığımız huzurlu yıllar sevgilim!

Hayatının aşkıyla birlikteyken zaman uçup gidiyor. Birlikte geleceği ve sonsuzluğu kutlamanın ilk bahanesi de yılbaşı! Yeni yılın kutlu olsun aşkım!

Bu yıl yaptığım en iyi şey sana aşık olmaktı. Önümüzdeki yıllarda birlikte daha fazla anı biriktirmenin şerefine!

Yeni yıl ne getirirse getirsin, hedeflerimize birlikte ulaşacağımızı biliyorum. En büyük destekçim ve hayatımın aşkı, yeni yılımız kutlu olsun!

Şu an sana sarılamasam da bu notla sıcacık ellerinden tuttuğumu hayal ediyorum. Yeni yılda daha güzel anılar biriktirmek için beraber olacağız! Seni seviyorum, mutlu seneler!

Bu yılki tüm başarı ve başarısızlıklarınla, savaşçı ruhun ve azminle gurur duyuyorum. Bir sonraki yılı ve mucizelerini birlikte görmek için sabırsızlanıyorum. Mutlu seneler sevgilim!

Yılbaşı sms mesajları, Yeni yıl kısa mesajları

%name Yeni yıl mesajları 2024

Bu yıl ve her yıl, gelecek için tek hayalim, kahkahalarının sonsuza kadar yankılanması! Mutlu yıllar tatlım!

Bu dünyada sana olan sevgimi zayıflatacak hiçbir şey yok. Zamanın sonuna kadar seninim. Bize sevgi dolu bir yıl diliyorum!

Öncelikle yeni yıl herkese sağlık huzur mutluluk getirsin. Tüm dileklerimizin gerçekleştiği, başarılı mutlu huzurlu bir yıl olsun, Her türlü şiddetin azaldığı bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…

"Her güne yeni bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır. Mutluluk de adına, nice güzel öyküler seninle olsun."

Hayat, maceralarla dolu bir yolculuk gibi. Yeni yıl da sana, maceralarla dolu ve unutamayacağın günler getirsin canım arkadaşım. Yeni yılın kutlu olsun!

Bilge bir insanın da söylediği gibi: Yalnızca bir hayatın var ama eğer bunu doğru yaşarsan bir tanesi de yeter! Yeni yıl; gönlünden geçen her şeyi yaptığın, sağlıklı ve huzurlu olduğun harika bir yıl olsun!

İyi seneleeer! Umarım bu sene bize, birlikte çoook daha uzun vakit geçireceğimiz günler getirir! Love youuuu!

Geçmişten bir şeyler öğrendiğin, bugünü yaşadığın ve yarın için umutlu olduğun bir yıl diliyorum.

Herkese iyi seneleeeer! Yeni yılda hepimizin tüüüm dilekleri kabul olsun!

Seni bugün, dünden sevdiğimden daha çok seviyorum. Ve yarın, bugünden daha çok seveceğim. İyi ki varsın, yeni yılın kutlu olsun! ❤️

Dünyanın en iyi annesinin yeni yılı kutlu olsun! Umarım bu yıl gönlünden geçen gibi bir yıl olur annecim. Seni çok seviyorum. ❤️

Yeni bir yıl, 365 yeni fırsat demek. Bu yıl, en iyisini kullandığından emin ol! İyi seneleeer. 🙂

Umarım bu yıl, hayatındaki en güzel yıl olur. Tüm dileklerinin gerçek olacağı bir yıl dilerim!

Yeni yılda ne olursa olsun; istediğin zaman, istediğin yerde olacağım. Seni seviyorum. Yeni yılımız kutlu olsun!

Bu yıl milyoner olmanı, yemekleri senin ısmarlamanı, bana biiiir sürü hediyeler almanı diliyorum. Şaka şaka, sen mutlu ol yeter. 🙂 İyi seneler canım benim.

Sana yeni yılda en iyisini diliyorum çünkü sen her zaman en iyisine layıksın! İyi seneler bebeğim!

Birlikte geçirdiğimiz her dakikada, senin hayatımda ne kadar değerli olduğunu tekrar tekrar fark ettim. İyi ki varsın. Seninle birlikte geçireceğimiz yılları heyecanla bekliyorum. Yeni yılın kutlu olsun!

Bir yıl daha bitti ve sana hala deliler gibi aşığım! İyi seneler aşkım! ❤️

Biricik güzel kardeşim, sana yeni yıl dileklerimi ve dolu dolu sevgimi gönderiyorum. Yeni yılın seni parlatmasına izin ver. Love you! ❤️

Senin için harika bir yeni yıl olmasını diliyorum! Yüzünden gülücükler eksik olmasın!

Her yıl, unutulmaz anılar getirir; bu yılın da senin için eğlence dolu ve eşsiz anılarla dolmasını diliyorum. Seni çoook seviyorum, iyi seneler!

Her yeni yılın güzelliği bir başka… Bu yeni yıl sizin için de eşsiz güzelliklerle dolu, sağlıklı, huzurlu ve mutlu olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni bir yıla girerken tüm hayallerin gerçek, tüm mutlulukların sonsuz olsun! İyi seneler. ❤️

Tebriiiikleeeer, yeni bir yıla daha girmeye hak kazandınız!

Sağlığa, huzura ve mutluluğa hasret kaldığımız son yıllarda; yeni yılın senden sağlığı, huzuru ve mutluluğu eksik etmemesini diliyorum. Yeni yılın kutlu olsun aşkım. ❤️

"Hayat bu; su gibi geçip gidiyor işteKâh gülüyor, kâh ağlıyoruz..Bazen dağları delecek güce sahip yüreklerBazen kuş kanadı kadar narin.Her şeye rağmen yeni bir yıl yeni umutlar, yeni güzellikler demekYeni yılın herkese sağlık , mutluluk, huzur getirmesini diliyorum.

"Yeni bir yıl.. Neler getirip, neler götürecek bilinmez. Dileğim, sağlık, mutluluk, huzur,barış getirsin. Sevdiklerimizi, umutlarımızı, yive güzel ne varsa hayatımız da hiç birini götürmesin. Kim neyi özlüyor diliyorsa yanı başında bulsun. Masmavi bir yıl olsun"

İleride geride bıraktığımızdan çok daha iyi şeyler var. Dünden öğren, bugün için yaşa, yarın için umut et. Yeni yılın en görkemli ışığı tatlı umut!

Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.

Nerede yaşam varsa, orada ümit vardır. Tüm ümit ve başarılar yeni yılda senin olsun!

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…

Ho ho hoooo! İşte yeni bir yıl geldi; eski yılı uğurlayıp yenisine kucak açarken çooook mutlu olmanı diliyorum. Yeni yılın kutlu olsun, iyi ki varsın!

Yeni yılın ilk günü umarım en mutlu günün olur. Çünkü önümüzdeki 364 gün boyunca varlığınızı tamamen göz ardı etmeyi düşünüyorum. İyi yıllar!

Tebrikler! Mutluluk bankası Eğlence Şubesi’nden 2024 no’lu hesabınıza 365 gün sınırsız eğlence tanımlanmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle… Sms almamak için bu mesaja “Mutlu Yıllar” yazarak cevap verebilirsiniz

Yeni yılın ilk kuralı geçtiğimiz yıldan asla bahsetmemek olsun. Hayatın bize verdiği bu yeni şansı kahkahalarla karşılayalım! İyi seneler!

Sabah sporu olarak yataktan kalktığın, aynı hatayı ikinciye yapmam diyip beşinci kez yaptığın, bu sefer kesin diyerek aldığın kararları ikinci günde bıraktığın bir yıl daha geride kaldı. sırada yeni var. İyi yıllar!

Dakikalar sonra 365 sayfalık bir günlüğün ilk boş sayfası açılıyor. Güzel bir şey yaz hadi. Mesela benim adımı!

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar..

Dün rüya, yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… Yeni hayallerinin gerçeğe dönüştüğü bir yıl olsun.

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Bu yıl da pes etmeden hayallerinin peşinden koşman dileğimle. (En azından spor olur.)

Yeni yılda paha biçilmez mutluluklar ve oldukça yüksek paha biçilebilecek hediyeler senin olsun! İyi seneler!

Yeni yıla girmeden önce bir fragman görebilme şansımız var mı? Hayır öncekilerden çok memnun kalmadım da.

Pozitif olmanın negatif sayldığı bir seneyi daha geride bıraktık. Umarım yeni yılda kelimeler gerçek anlamlarına, biz de birbirimize kavuşuruz. İyi seneler.

Çok yakın aile dostlarımın yeni yılını kutlamam için onları mutlu edecek bir yeni yıl mesajı yazar mısın?

Yeni yılın bize bahşettiği yeni fırsatlarla dolu bir yıl olmasını dilerim. Ailemizin ve dostlarımızın yanında geçen her anın mutluluk ve huzur dolu olmasını temenni ederim. Yeni yılda sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim. Seni ve ailemizi çok seviyorum.

İş yerinden arkadaşımın yeni yılını kutlamam için onları mutlu edecek bir yeni yıl mesajı yazar mısın?

Sevgili arkadaşım, yeni bir yılın başlangıcında seni kutluyorum! Umarım bu yıl, hayatında hep mutluluk, sağlık ve başarı dolu anlar biriktirebilirsin. İş hayatında hedeflerine ulaşmanı, özel hayatında sevdiklerinle birlikte mutlu ve keyifli zamanlar geçirmeni diliyorum. Bu yılın sana büyük başarılar, mutluluk ve sevgi dolu anlar getirmesini temenni ediyorum. Mutlu yıllar!

Büyük ikramiyenin açıklanmasına dakikalar kaldı. Yani yarından sonra bana ulaşıp ulaşamayacağını öğreneceğiz. Eğer görüşemezsek kendine iyi bak. Seni tanımak güzeldi 🙂

Geçen sene bu gece aldığımız kararların hiçbirini yerine getirmemiş olmanın verdiği iç huzurumuzun onuruna bu yılbaşını kutlayalım. İyi seneler arkadaşlar, iyi seneler.

Geçmişte yaptığın hataların hepsinden dersler çıkararak daha güzel hatalar yapacağın bir sene diliyorum.

Küçük şeylerle mutlu olacağımız bir sene diliyorum. Küçük bir yat, küçük bir malikane ve belki küçük bir spor araba olabilir.

Üzgünüm ama biri bunu yapmalıydı. Yan yana olmamanın verdiği güvenle bu görevi ben üstlenebilirim. SENEYE GÖRÜŞÜRÜZ!

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Yeni yılın umutla geçsin.

Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Bu yılda en taze umutları kuşanmasnı ve hayallerini yaklaşmanı diliyorum. Mutlu seneler.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

2024 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar..


iLkSoru

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YOUTUBE KANALIMIZI TAKİP EDİN >>> YOUTUBE KANALA GİRİŞ İÇİN TIKLA